INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Njihet për shoqërinë me Rita Ora-n, por Miley Cyrus ‘fiksohet’ pas kësaj shqiptareje: B***ch [FOTO]

Njihet për shoqërinë me Rita Ora-n, por Miley Cyrus ‘fiksohet’ pas kësaj shqiptareje: B***ch [FOTO]

Publikuar më: 22:54 04-04-2018

Miley Cyrus është një ndër artistet më të suksesshme dhe ka fansa në të gjithë botën, të cilët janë të shumtë. Mirëpo edhe këngëtaret shqiptare të cilat zotërojnë famë botërorë po shtohen dhe në mesin e tyre janë ato më të njohurat, si Bebe Rexha, Rita Ora e Dua Lipa. Miley njihet për shoqërinë me Ritën, por këtë here ka dy fjalë për një tjetër shqiptare të famshme.

Bëhet fjalë për Dua Lipa-n, e cila ka postuar nje foto ku shihet me yllin botërorë, Bruno Mars. Kjo foto ka tërhequr vëmendjen e Cyrus. “Tag me Biotch <3 ha!”, shkruan Miley ku nuk dihet për çfarë e ka fjalën por ajo që dihet është se ende nuk e ndjek në Insta Dua-n./intv.al/

97fbfea7-4750-4f8a-8371-24eebc3fd6e0.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037000179290771