INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Capital T është nga Laçi? Shihni si “e tall” Bes Kallaku, reperi ia kthen kështu [FOTO]

Capital T është nga Laçi? Shihni si “e tall” Bes Kallaku, reperi ia kthen kështu [FOTO]

Publikuar më: 22:33 04-04-2018

Capital T është një prej emrave më të njohur të muzikës shqiptare.

Prej disa vitesh ai ka prodhuar këngë të cilat janë kthyer në hite për shqiptarët. Mjafton të përmendin “Pasha Jetën” që publikoi para disa javësh në bashkëpunim me Majk dhe i kemi thënë të gjitha.
Kapo na ka treguar me anë të fotove dhe këngëve të tij që i pëlqen shumë brandi i rrobave “Gucci”, madje ka bërë dhe një këngë me të njëjtin titull.

Ai së fundmi ka publikuar disa foto teksa shihet në një makinë e cila mban shiritat karakteristikë të markës “Gucci”, madje dhe në kokë mban një kapele të këtij brandi.  

trup.png

Duke parë se është i gjithi “Gucci”, Bes Kallaku i ka komentuar: “Je bo si laçjan o vlla”.

Capital T ia ktheu menjëhrë, duke etiketuar aktorin e humorit të cilit i thotë: “Kush t’tha që sjam nga Laçi”.

bessotr.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0040788650512695