INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Se lë rehat! Këngëtarja e njohur përndiqet nga fansi i fiksuar: Më në fund do jemi bashkë! [FOTO]

Se lë rehat! Këngëtarja e njohur përndiqet nga fansi i fiksuar: Më në fund do jemi bashkë! [FOTO]

Publikuar më: 20:19 13-02-2018

Ajo është një nga këngëtaret e cila ka shkaktuar reagime të shumta me prezantimet e saj në publik, por edhe në videoklipe të ndryshëm. Mirëpo siç duket “periudha e rebelizimit” për Miley Cyrus ka mbaruar dhe tashmë shpesh e shohim si një zonjushë të vërtetë dhe me siguri ka ndikuar i fejuari i saj Liam Hemsworth.

Për fat të keq, Miley është përndjekur prej kohësh nga një fans, bën me dije TMZ dhe ky person ka postuar vazhdimisht në ‘Twitter’ deklarata të ndryshme për këngëtaren e njohur. 

Por ajo që bëri bujë ishte paralajmërimi i një akti që do të vinte në rrezik këngëtaren. Në një postim të para pak ditëve ai kishte shkruar se dinte shtëpinë e Miley dhe dinte si të hynte. “Më në fund do jemi bashkë dhe faleminderit që e hoqe qafe Liam”, -shkruante më tej fansi.

Tashmë personi në fjalë është arrestuar dhe po merret në pyetje nga policia. Dyshohet se ai vuan nga probleme të rënda psikike.

cad.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.00347900390625