INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vëllai i Miley Cyrus ‘ngacmon’ këngëtaren shqiptare [FOTO]

Vëllai i Miley Cyrus ‘ngacmon’ këngëtaren shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 19:28 04-02-2018

Sot për sot këngëtaret shqiptare po bëjnë namin, vëllai i Miley Cyrus ‘ngacmon’ njërën prej tyre…

Miley Cyrus njihet për bemat që shkakton në rrjete sociale gjithashtu edhe familja e saj. Trace Dempsey Cyrus është vellai i këngëtares me famë botërore. Edhe ai po ashtu tashmë gëzon famë por jo aq të madhe se motra e tij. Trace së fundmi shihet të jetë shumë aktiv nga profili i këngëtares shqiptare, Bebe Rexhës. Ajo në postimet e saj shihet te dalë mjaft seksi dhe provokuese gjë që ka bërë Cyrus të komentojë. Në disa nga fotot e Bebes ai lë komente të ndryshme ku ikonat e zjarrit nuk mungon, siç mund ta shihni më poshtë./intv.al/  

2e4c7c75-e136-4060-b5c4-9dd633ef90b9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036258697509766