INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
1 vit pa Ergi Dinin, motra e tij ka një lutje: Zot...

1 vit pa Ergi Dinin, motra e tij ka një lutje: Zot...

Publikuar më: 17:35 20-11-2017

Ditën e nesërme mbushet një vit nga ndarja nga jeta e këngëtarit të talentuar Ergi Dini.

Humbja e këngëtarit të talentuar Ergi Dini, ishte një humbje e madhe për të gjithë ne deh veçanërisht për të gjithë familjarët dhe të afërmit e tij.

Ajo që e kujton vazhdimisht në rrjetet sociale është e motra e tij Babara Dini. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku krahas saj shkruan një mbishkrim: “ZOT, ma mbaj afër vetes... Më ka marrë malli për TY dhe për veten time kur isha me ty”.

E dhimbshme! Për më shumë shikoni foton e mëposhtme: 

123456.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0027060508728027