INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndërkohë që ne jemi veshur me xhup, Dafina Zeqiri relaksohet në Maldives, por kush po e shoqëron? [FOTO]

Ndërkohë që ne jemi veshur me xhup, Dafina Zeqiri relaksohet në Maldives, por kush po e shoqëron? [FOTO]

Publikuar më: 14:36 11-12-2019

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Së fundmi, ajo ka bërë të ditur se ka shkuar me pushime në ishujt Maldive. Ky është një destinacion shumë i preferuar nga VIP-at. Por në këtë vend ekzotik, këngëtarja nuk ndodhet vetëm. Ajo ka zbuluar përmes disa postimeve në Instastory se ndodhet në këto pushime me të ëmën dhe motrën e saj. “Edhe unë të dua”, ka shkruar Dafina në një foto ku mamaja i dhuron disa puthje nga pishina. 

tiki.jpg

tikus.jpg

Article Logic
Execution time: 0.015650033950806