INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Dafina Zeqiri ka gati bashkëpunimin me reperin e famshëm ndërkombëtar dhe me siguri do jetë HIT! [FOTO]

WOW! Dafina Zeqiri ka gati bashkëpunimin me reperin e famshëm ndërkombëtar dhe me siguri do jetë HIT! [FOTO]

Publikuar më: 14:36 19-11-2019

Siç duket, Dafina Zeqiri në 2020-ën do të vijë me një bashkëpunim ndërkombëtar dhe me siguri do jetë i suksesshëm. Me sa kuptuam nga Instagrami i saj këngëtarja e njohur shqiptare do të bashkëpunojë me reperin e njohur Italian Sfera Ebbasta. Këngëtarja ka publikuar një imazh nga qyteti i modës Milano ku shihet bashkë me Ebbasta teksa shkroi: “2020, ata nuk janë gati” dhe etiketoi italianin. Kujtojmë se javë më parë Dafina Zeqiri kishte publikuar duetin e saj me anëtarin e ‘OTR’ Varrosin, ‘Ring Ring’ titullohet kënga që tani numëron mbi një milion klikime në Youtube.

View this post on Instagram

2 0 2 0 ☀️ @sferaebbasta they not rdy............

A post shared by ? ? ? ? ? ? (@dafina.zeqiri) on

Article Logic
Execution time: 0.010719060897827