INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas sherrit të bujshëm, pajtohen Noizy dhe Dafina?! Ky DETAJ i thotë të gjitha, ja çfarë pritet të bëjnë! [FOTO]

Pas sherrit të bujshëm, pajtohen Noizy dhe Dafina?! Ky DETAJ i thotë të gjitha, ja çfarë pritet të bëjnë! [FOTO]

Publikuar më: 19:32 29-10-2019

Noizy dhe Dafina Zeqiri janë dy artistët, të cilët pak kohë më parë na surprizuan të gjithëve me bashkëpunimin në këngën “A don Love?”. Ata madje shiheshin shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, por kjo nuk zgjati për shumë kohë, para se shtypi rozë të vinte re se artistët nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në “Instagram”.

Mirëpo zënka mesa tyre mesa duket janë sheshuar, dhe ata kanë filluar t’a ndjekin sërish njëri tjetrin në rrjetet sociale dhe tashmë kanë rinisur koncertet bashkë.

Të dy artistët kanë postuar në rrjetet sociale duke na treguar që do të përformojnë në Zvicër me datë 2 nëntor. Ky është koncerti i tyre i parë pas sherrit të shumëpërfolur.

daffigget.png

Article Logic
Execution time: 0.0033509731292725