INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri në zi! Humb njeriun e dashur dhe i bën dedikimin prekës! [FOTO]

Dafina Zeqiri në zi! Humb njeriun e dashur dhe i bën dedikimin prekës! [FOTO]

Publikuar më: 08:11 18-09-2019

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka humbur së fundmi një prej personave të dashur për të, nënën e menaxherit të saj me të cilën kishte një raport shumë të mirë. Këngëtarja ka shpërndarë në instastoryn e saj një foto të nënës së menaxherit ndërsa ka shprehur ngushëllimet e saj me këtë rast.

“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjes së ngushtë dhe të gjithë dashamirësve edhe neve, një grua e mrekullueshme na la sot, ti do të kujtohesh gjithmonë si një qenie njerëzore e jashtëzakonshme Tete”, thotë Dafina ndërsa e shoqëron shkrimin me një zemër.

Bedrije Çitaku ishte nëna e menaxherit të këngëtares dhe mesa duket Dafina ishte mjaft e lidhur me të, ndërsa shprehet e pikëlluar për humbjen e saj.

BUD.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0099289417266846