INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lënë pas zënkat! Noizy dhe Dafina i japin fund sherrit pas 5 muajsh, ja DETAJI që i nxorri zbuluar [FOTO]

Lënë pas zënkat! Noizy dhe Dafina i japin fund sherrit pas 5 muajsh, ja DETAJI që i nxorri zbuluar [FOTO]

Publikuar më: 08:07 29-08-2019

Të dy janë këngëtarë shumë të preferuar dhe suksesshëm në mbarë botën, ku çdo këngë e tyre kthehet në HIT.

Pas bashkëpunimit me këngën “A don love”, Noizy dhe Dafina i prishën marrëdhëniet mes tyre dhe nuk ndiqeshin më në rrjetet sociale.

640-0-5cc7596593e74.png

Asnjëherë nuk e morëm vesh se çfarë ndodhi mes tyre dhe kush ishte arsyeja e zënkës, por ata nuk u pane më në shoqërinë e njëri tjetrit pas këngës.

Së fundmi, pas 5 muajsh ne kemi një lajm shumë të mire për të gjithë fansat e tyre duke ju thënë se dyshja i ka rregulluar sërish marrëdhëniet!

Noizy dhe Dafina kanë filluar të ndiqen sërish në Instagram dhe kjo është një shenjë e qartë se ata kanë bërë paqe.

Ju rikujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Noizy dhe Dafina kanë zënka mes tyre, por mesa duket, dyshja i ka sqaruar të gjitha mosmarrëveshjet dhe tashmë janë rikthyer siç ishin më parë.

WhatsApp-Image-2019-08-28-at-22.10.15-1.jpg

WhatsApp-Image-2019-08-28-at-22.10.15.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0031709671020508