INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk folën pasi bënë SHERR, tani NOIZY bën deklaratën e papritur për Dafina Zeqirin! [VIDEO]

Nuk folën pasi bënë SHERR, tani NOIZY bën deklaratën e papritur për Dafina Zeqirin! [VIDEO]

Publikuar më: 12:30 01-11-2019

Noizy dhe Dafina Zeqiri janë dy këngëtar shumë të njohur shqiptarë, të cilët u përfolën se ishin zënë pas bashkëpunimit që patën bashkë. Së fundmi, Dafina ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri me titull “Ring Ring”, që e ka sjellë me pjestarin e “OTR”, Varrosin. Por askush nuk e priste që Noizy të bënte një deklaratë të fortë për Dafinën, duke lënë të nënkuptohet se ata kanë një marrëdhënie të mirë bashkë. “Dy prej artistëve të mi të preferuar”, ka shkruar Noizy, duke publikuar këngën “Ring Ring”. 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073940753936768
    array(1) { ["section"]=> string(94) "nuk-folen-pasi-bene-sherr-tani-noizy-ben-deklaraten-e-papritur-per-dafina-zeqirin-video-102965" }