INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa të dashuruar! 5 vite bashkë, Tolga i bën Almedës urimin më të bukur në gjuhën SHQIPE! [FOTO]

Sa të dashuruar! 5 vite bashkë, Tolga i bën Almedës urimin më të bukur në gjuhën SHQIPE! [FOTO]

Publikuar më: 13:33 11-12-2019

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Saysman bëjnë sot 5 vite bashkë. Me këtë rast aktori ka shpërndarë një foto në instagramin e tij së bashku me Almedën, ku duken shumë të lumtur dhe të dashuruar së bashku e madje ai zgjedh ta urojë në gjuhën shqipe me një mesazh shumë të veçantë.

Aktori turk ka shkruar një 5 shoqëruar me zemër të kuqe dhe një sy që shërben si hajmali për ti qëndruar larg syrit të keq, ndërsa shkruan në shqip: “Të dua shumë shpirti im”. Ata të dy janë martuar gati 3 vite më parë, ndërsa tashmë janë prindër të një djali që prej majit të këtij viti.

Vogëlushi Efehan i ka sjellë shumë lumturi familjes dhe ata postojnë vazhdimisht foto e video të veçanta me vogëlushin.

View this post on Instagram

❤️5? te dua shume shpirti im ...

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Article Logic
Execution time: 0.0080330371856689