INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Almeda më seksi se kurrë! Pozon NUDO në krevat! E çmendi Tolgahanin [FOTO]

Almeda më seksi se kurrë! Pozon NUDO në krevat! E çmendi Tolgahanin [FOTO]

Publikuar më: 13:20 30-09-2018

Almeda Abazi dhe Tolgahan Tolgahan Sayisman janë kthyer padyshim në një ndër çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar dhe turk si dhe ndër më të përfolurit. 

Gjithmonë i shohim ata bashkë dhe kaq të lumtur në postimet e tyre në rrjetet sociale dhe mund të themi me plotë gojën se janë kaq “couple goals”.

Por duket se së fundmi, Almeda ka vendosur të trazojë disi ujërat duke postuar një foto mjaft provokuese në Instagram.

Në foto shihet duke pozuar në shtrat dhe shihet se në pjesën e sipërme nuk mban asgjë veshur.

Ndërsa Tolgahan ka reaguar vetëm me një like, jemi të sigurt se atij do t’i ketë pëlqyer shumë në këtë foto partnerja e tij mjaft simpatike.

almeda.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0031609535217285