INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansja i 'gjuan' Tolgan, shihni reagimin e Almeda Abazit [FOTO]

Fansja i 'gjuan' Tolgan, shihni reagimin e Almeda Abazit [FOTO]

Publikuar më: 21:02 12-07-2018

Është dyshja më e preferuar për publikun shqiptar, do thoni pse? Realisht janë një çift shumë simpatik dhe i komentuar shumë nga mediat online, jeta e tyre private dhe lidhja e tyre, shqiptare-turk, ka ngjallur shumë kureshtje tek publiku.

Ata kanë edhe fansa turq por të shumtë janë edhe ata shqiptarë. Tashmë në “Instagram” është shtuar një opsion i ri, i cili i jep mundësi të gjithëve të bëjnë pyetje dhe të përgjigjen. Pjesë e këtij opsioni u bë edhe Almeda Abazi. Një ndër fanset ia 'gjuan' Tolgan 'sy më sy' Almedës por më poshtë shihni reagimin e saj./intv.al/

42524d46-afa0-40b4-a370-efee68bafe69.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032801628112793