INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Young Zerka nuk di të ndalet! Paralajmëron bashkëpunimin me dy artistët e njohur [FOTO]

Young Zerka nuk di të ndalet! Paralajmëron bashkëpunimin me dy artistët e njohur [FOTO]

Publikuar më: 16:37 11-12-2019

Ndonëse viti 2019 është në ditët e fundit, këngëtari Young Zerka është duke shfrytëzuar çdo ditë për projektet e tij të reja. Pak kohë më parë ai solli për publikun këngën e parë të “Ep” me titull “You”, e cila ka ardhur në bashkëpunim me Nizën.

Këtë herë përmes rrjeteve sociale ai ka njoftuar se në datë 13 dhjetor ka gati edhe projektin e radhës, megjithatë nuk ka dashur të japë shumë detaje. Në profilin e tij dhe atë të kompanisë “Key Management” shohim një video të animuar dhe karshi saj datën e publikimit. 

Surpriza tashmë është zbuluar dhe bëhet fjalë për bashkëpunimin me dy artisët nga Kosova. 

Bëhet fjalë për dy DJ e famshëm, PM dhe Dagz. Këtë na e kanëtreguar 3 artisët me anë të postimeve në Instagram, siç e shihni më poshtë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0028960704803467