INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri e keni humbur! Pas Encës dhe Zaiminës, Olti Curri i lë këtë koment Françeskës së ‘BBA’ [FOTO]

Me siguri e keni humbur! Pas Encës dhe Zaiminës, Olti Curri i lë këtë koment Françeskës së ‘BBA’ [FOTO]

Publikuar më: 23:15 08-02-2018

Disa gjëra duhen pranuar dhe që Frnceska Jaçe është një ndër vajzat më seksi të showbiz-it shqiptar kjo nuk ka vend për diskutim. Mirëpo një vajzë seksi si Françeska sigurisht që do i ketë shoqet e saja si vetja e saj, në këtë rast Encën dhe Zaimina Vasjarin. Në foton e publikur nga modelja me mbishkrimin: “Me shiko në sy zemer”, ishte shumë e vështirë për këngëtaret të përqendroheshin tek sytë e saj dhe me të drejtë. Ndaj edhe vendosën të lënë komentet e tyre, gjë që shkaktuan ‘tërmet’ në rrjet.

Por me siguri e keni humbur komentin epik të opinionistit, Olti Curri. Si duket ai kërkon edhe konfirmimin e Encës për mendimin e tij.

“Të janë enjtur sytë nga pagjumsia, hidhi pika ??? apo jo @enca ???”, shkruan Olti teksa ka bërë shumë persona të qeshin me këtë koment, por Enca ende s’ka dhënë mendimin e saj për komenitin e Oltit.

“Kemi pikat tona ne po hajd se jemi bërë për mall”,- ia kthen ish-banorja e ‘BBA’. Ehh, moj Françeska ç’i bëre popullit shqiptar me këtë foto!/intv.al/

f1c261be-faa5-4c04-9911-4ebbb1e68ee3.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039758682250977