INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss pa dashje! Pas Alesia Bamit edhe Genta Ismajlit i del ZOGU në shesh [FOTO]

Upss pa dashje! Pas Alesia Bamit edhe Genta Ismajlit i del ZOGU në shesh [FOTO]

Publikuar më: 00:04 09-02-2018

S’kemi çfarë t’ju themi tjetër përveçse “mbani frymën miq”...

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më energjike dhe performancat e saj janë me të vërtetë shumë të zjarrta e sensuale. Por së fundmi në një nga koncertet e saj, Gentës i ka ndodhur një situatë aspak e hijshme dhe e sikletshme njëkohësisht.

Pas Alesia Bamit edhe Genta Ismajlit i ka dalë “ZOGU” në skenë dhe ky moment nuk mund t’i shpëtonte faqes “Vipat e bllokut”.

Në foto shfaqet këngëtarja në një nga koncertet e saj të fundit, ndërkohë që veshja e ngushtë i tregonte më shumë se ç’duhej. E veshur në kostum të bardhë, ajo dukej mjaft bukur dhe provokuese. Fotografia në fjalë ka marrë komente të shumta nga ndjekësit e faqes.

getatatta.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0033168792724609