INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rudina Magjistari fton këngëtaren e njohur në emision: Më ka ardhur Kim Kardashian në studio [FOTO]

Rudina Magjistari fton këngëtaren e njohur në emision: Më ka ardhur Kim Kardashian në studio [FOTO]

Publikuar më: 23:00 08-02-2018

Edhe ne të njejtin mendim kemi si Rudina!

Rudina Magjistari kishte të ftuar këngëtaren e njohur shqiptare e cila ditën e nesërme do të prezantojë një koleksion të veçantë me fustane dhe kostume për meshkuj.  Bëhet fjalë për Fjolla Morinën të cilës Rudina i tha se i kujton shumë Kim Kardashian nga flokët bjonde duke u shprehur se në studio i ka ardhur Kimi.

“Nga flokët i ngjan shumë, ndaj them me bindje se më ka ardhur Kim Kardashian në studio”, i tha Rudina-Fjollës.

kimos.jpg

 

Ndërkohë që për këtë projekt të ri që e çon atë në botën e modës ajo ka bashkëpunuar me një stilist që quhet Mr.Rex. Gjatë emisionit Fjolla po ashtu foli edhe për jetën private teksa tregoi se aktualisht nuk është në një marrëdhënie.

kiada.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0034818649291992