INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ku do e kaloni ditën, në plazh, shtëpi apo kafe? Shihni më parë parashikimin e motit që mos të befasoheni...

Ku do e kaloni ditën, në plazh, shtëpi apo kafe? Shihni më parë parashikimin e motit që mos të befasoheni...

Publikuar më: 11:25 21-04-2018

Vijon dominimi i kthjellime në Veri dhe zonat Qendrore por vranësira kalimtare do të ketë ekstremi Jugor i vendit. Pasditja mbetet me vranësira kalimtare në Jug dhe zonat Lindore ndërsa në Veri dhe Qendër mbeten dominante kthjellimet.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit ulen lehtë gjatë mëngjesit dhe mesditës, kryesisht në zonat Jugore dhe Qendrore duke shënuar maksimalisht 28°C. Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi 27 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke bërë që në det dallgëzimi të ulet në 2 ballë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034780502319336