INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kapriçot e motit për nesër, mësoni si do jenë temperaturat në vendin tonë, ka supriza

Kapriçot e motit për nesër, mësoni si do jenë temperaturat në vendin tonë, ka supriza

Publikuar më: 20:57 23-04-2018

Dita e nesërme do të ketë kthjellime dhe vranësira kalimtare që do të dominojnë territorin gjatë paradites. Sipas meteorologëve, pasditje mbetet e kthjellët, kryesisht në zonat Perëndimore. Por, Veriu dhe Lindja e vendit do të preket edhe nga shira të izoluar. Parashikohet se do të ketë vranësira të shpeshta nesër në këto zona. Ndërsa temperaturat e ajrit do të vazhdojnë me ngritjen e tyre graduale. Nesër pritet që ekstremumtet të variojnë nga 8 gradë, deri në 29-30 gradë celsius. 

Article Logic
Execution time: 0.0032429695129395