INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë pulovrat që do tiu bëjnë të dukeni IN në këto ditë të ftohta

Këto janë pulovrat që do tiu bëjnë të dukeni IN në këto ditë të ftohta

Publikuar më: 15:13 03-12-2017

Me futjen e dhjetorit dhe uljen e temperaturat pulovrat janë të vetmet tek të cilat "gjejmë shpëtim".

Por përveç se të mbajnë ngrohtë ato dhe janë trend.
Intv iu sjell pulovrat që do ju bëjnë të dukeni shik dhe në këto ditë të ftohta.

3.jpg2.jpg1.jpg28.PNG26.PNG29.jpg27.jpg30.jpg25.jpg24.jpg23.jpg22.jpg21.jpg20.jpg19.jpg18.jpg17.jpg16.jpg15.jpg14.jpg13.jpg12.jpg11.jpg10.jpg9.jpg8.jpg7.jpg6.jpg5.jpg4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036759376525879