INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trendet më të bukura të bizhuterive  [FOTO]

Trendet më të bukura të bizhuterive [FOTO]

Publikuar më: 19:30 04-12-2017

Mbajta e bizhuterive si varse, unaza, byzylykë apo vëthë kanë një rol kyçë në krijimin e një elegance.

Në festa por dhe në punë vendosja e tyre është e pashmangshme.

E si çdo veshje apo aksesorë tjetër dhe bizhut kanë tendencat e tyre.

Intv iu sjell tendencat më të fundit të bizhuterive.

buckles-3.jpg

safety-pins-2.jpgraw-stones-3-1.jpg

pearl-jewelry-6.jpgmultiple-rings-on-one-hand-6.jpgmultiple-rings-on-one-hand-5.jpgmultilayered-necklaces-6.jpgmultilayered-necklaces-4.jpgmultilayered-necklaces-3.jpgstatement-pendants-and-necklaces-6.jpg

statement-pendants-and-necklaces-2.jpg

Chokers-7.jpgChokers-5.jpg

Chokers-1.jpg

Chokers.jpg

single-earrings-7.jpgsingle-earrings-4.jpgsingle-earrings.jpgear-cuffs-3.jpgear-cuffs-1.jpg4f3792905e58bab3cfdad4357a6d3627.jpgpolikuyh.jpgu.jpg4ec806eeb303c90ea880170d6ef6ebbd.jpg750e2fc74db7269afad283bc4de24d06.jpgc7d61bcaa5bdf3a0a4f720f7cc290031.jpgc22cf6b579b221794039d5abb2fa304f.jpg445600113e49a1bdb8beaf4f761ce9ee.jpgff7bafccceb722039901e3950d355a08.jpgiuy.jpgf5bb24bea0933052d169663eee5f52d0.jpg8628884eec67966448f44740e44340f5.jpg6eb853ed4db2427dbfacb727a04acaaf.jpge7a1ec04c621c7b8cd8ab519d65a8b7e.jpggeometric-jewelry-1.jpgbuckles-5.jpgbuckles-4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0042531490325928