INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tendenca e fundvitit, besojini të argjendtës [FOTO]

Tendenca e fundvitit, besojini të argjendtës [FOTO]

Publikuar më: 15:41 02-12-2017

Ndonëse na ndajnë shumë pak ditë nga festat e fundvitit është koha të mendoni sesi të visheni për mbrëmjet festive.

Dhe një nga tendencat më IN vjeshtë-dimër 2017-2018 është ngjyra e argjendtë. E argjendta është zgjedhja e shumë stilistëve.

Argjendi është një tonalitet i shdnritshëm dhe për një pamje të rafinuar.

Është një nuancë që thekson bukurinë e dritës në miksim me të bardhën. Stilisti që ka vendosur në plan të parë argjendin në koleksionin e vetë vjeshtë dimër 2017-18 është Chanel. Por shumë ngjyrë argjend ka pasur dhe në sfilatën pariziene të Paco Rabanne dhe të Genny, që ka zgjedhur nuancat më brune, por gjithmonë të shndritshme, për një efekt metal të sofistikuar.

Dhe INTV.al ju njeh me tendencat më të fundit ku ju mund të frymëzoheni për të patur një look klasik dhe me shumë shije.

1.jpg

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

7.jpg

 

8.jpg

 

9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029878616333008