INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kanye West dhe mamaja e Kim kapen MAT duke u puthur? Çfarë po ndodh? [FOTO]

Kanye West dhe mamaja e Kim kapen MAT duke u puthur? Çfarë po ndodh? [FOTO]

Publikuar më: 18:30 15-08-2018

Vetëm pak ditë më parë u shokuam me deklaratën e Kanye West në tekstin e një prej këngëve të tij, ku shprehej se dëshironte mardhënie seksuale me 4 motrat e Kim. 

She ajo që na ka shokuar dhe më tepër tani janë disa foto ku ai duket se po puthet me mamanë e saj.

E teksa në pamje të parë të gjithë fansat nuk u kanë besuar syve, duke i parë me kujdes fotot duket se në fakt nuk është Kris Jenner ajo me të cilën Kanye po puthet, por është vetë Kim.

Ajo ka vendosur një paruke të shkrutër të zezë, çka e ka bërë atë të duket si një kopje identike e mamasë së saj.

Epo të paktën Kanye nuk qenka “çmendur” aq sa menduam!

kanye.jpg

kanye1.jpg

kanye2.jpg

kanye3.jpg

kanye4.jpg

kriss1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034699440002441