INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Happy birthday to my babe’’, po tani kë po uron Beatrix Ramosaj? [FOTO]

‘’Happy birthday to my babe’’, po tani kë po uron Beatrix Ramosaj? [FOTO]

Publikuar më: 18:26 15-08-2018

Për Beatrix dita e sotme qenka një ditë mëse e lumtur dhe kjo për faktin se një personazh shumë i afërt me të feston ditëlindjen.

E kemi fjalën pikërisht për qenushen e saj Bella e cila mbush plot 2-vjeç dhe mami Beatrix ka vendosur t’i bëjë një urim publik me disa foto të postuar në Instastory.

“Happy birthday to my babe, the love of my life, my everything”, shkruan Beatrix Ramosaj në postimin e saj publik./intv.al/

cyde6.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0033500194549561