INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hoteli i aktores së njohur në Mykonos futet në ‘llum’! Çmime të larta dhe personel i pasjellshëm

Hoteli i aktores së njohur në Mykonos futet në ‘llum’! Çmime të larta dhe personel i pasjellshëm

Publikuar më: 18:33 15-08-2018

Prej kohësh tashmë dihet se aktorja e njohur Lindsay Lohan është kthyer në një biznesmene të vërtetë. 

Ajo është pronarja e një prej hoteleve më ekstravagante në Mykonos, Lohan Beach House.

Lohan ka vendosur që ta reklamojë hotelin e saj me një serial I cili do të lançohet në MTV.

Por duket se hoteli nuk është vlerësuar aspak mirë nga klientët dhe pushuesit të vilët e kanë zgjehdur hotelin e aktores për të kaluar pushimet e tyre të verës.

Eksperiencat e këqija me stafin dhe çmimet tejet të larta, kanë shkaktuar shumë pakënaqësi tek klientët të cilët i kanë dhënë vlerësime shumë të ulëta në Tripadvisor.

Epo shpresojmë që Lindsay të bëjë diçka për këtë në mënyrë që mos të falimentojë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0041468143463135