INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim shoqëron menjëherë në spital Kanye West! Vuan nga…

Kim shoqëron menjëherë në spital Kanye West! Vuan nga…

Publikuar më: 18:11 23-07-2018

Kim Kardashian dhe Kanye West janë pare teksa hyjnë e dalin nga një spital në Los Angeles. 

Mesa duket reperi nuk po ndihej aspak mirë dhe Kim e ka shoqëruar menjëherë në spital. Prej kohësh dihet që Kanye vuan nga sinoziti, por kësaj rradhe nuk ishte kjo arsyeja e vizitës në spital.

Këngëtari kishte zënë një të ftohtë dhe me ngarkesën që ai ka patur së fundmi me koncerte, ture dhe udhëtime të shumta duket se gjendja është përkeqësuar aq sa i është dashur të vizitohet tek doktori.

Mirë se erdhe në të 40-at Kanye!

Article Logic
Execution time: 0.0016961097717285