INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian ''çmend'' rrjetin me të pasmet SEKSI, Rashel Kolaneci ka diçka për t’i thënë dhe me të drejtë, reagon Enca [FOTO]

Kim Kardashian ''çmend'' rrjetin me të pasmet SEKSI, Rashel Kolaneci ka diçka për t’i thënë dhe me të drejtë, reagon Enca [FOTO]

Publikuar më: 19:39 19-07-2018

Edhe juve aty ju kanë shkuar sytë? 

Super ylli Kim Kardashian tashmë është e njohur për imazhet provokuese, që publikon në rrjetet sociale. Shpesh ajo e bën qëllimisht këtë gjë për të promovuar linjën e produkteve të saj kozmetike.

Ditë më parë, ajo publikoi një fotografi provokuese në rrjetin social Instagram, ku shfaqej me bikini teksa qëndronte në kuzhinë. Ndërkohë vetëm pak ditë më pas ajo ka goditur sërish me një tjetër imazh provokues, ku kësaj here ekspozon në maksimum të pasmet gjigante, të cilat ia ka kthyer aparatit forografik.

Nga pamjet, duket se fotografia është realizuar në liqen, vendi ku ajo ka shijuar një ditë relaksi e veshur vetëm me bikini. Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta nga fansat e saj e një koment e ka marrë edhe nga Rashel Kolaneci e cila i ka shkruar: “Askush nuk po shikon te parfumi yt Kim”. Dhe ka shumë të drejtë sepse sytë shkojnë menjëherë te të pasmet.

Një koment i ka shkruar edhe Enca e cila ka komentuar disa emoji me zemra te sytë por edhe disa pjeshka që përshkruajnë më së miri këtë foto.

fazbe.jpg

Article Logic
Execution time: 0.025621891021729