INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim zbulon foton e para 10 viteve. Kylie dhe Kendall nuk njihen

Kim zbulon foton e para 10 viteve. Kylie dhe Kendall nuk njihen

Publikuar më: 18:19 05-07-2018

Kim ka ndarë një ‘throwback’ mjaft të lezetshëm të një dekade më parë së bashku me dy motrat e saj më të vogla Kendall dhe Kylie.

Ajo çka na bie më shumë në sy është se Kylie dhe Kendall pothuajse nuk njihen fare me imazhine tyre sot.

Në foto vajzat janë vetëm 12 dhe 10 vjeç, por është e qartë që ato janë rritur dhe kanë ndryshuar shumë gjatë kësaj dekade.

Fotoja është shkrepur vetëm një vit pasi familja e njohur filloi reality-shown që i bëri ato kaq të famshme.

kim.jpg

Duke parë fotot e tyre tani mund të themi se nuk janë aspak të njëjtët njerëz. 

kylie1.jpg

kendall.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0036070346832275