INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mario i tregon gjithë botës momentin emocionues kur erdhi në SHQIPËRI, habitet Kim Kardashian, ja çfarë i thotë [FOTO]

Mario i tregon gjithë botës momentin emocionues kur erdhi në SHQIPËRI, habitet Kim Kardashian, ja çfarë i thotë [FOTO]

Publikuar më: 20:19 06-07-2018

Mario Dedivanoviç është një ndër make up artistët më të famshëm në të gjithë botën dhe prej më shumë se 10 vitesh ka bashkëpunuar me Kim Kardashian.

pak muajsh ai organizoi një event gjigand në vendin tonë ku të pranishëm ishin parukierë nga e gjithë bota. Duket se këto momente kanë qenë të paharrueshme për grimierin dhe ai nuk harron t’i kujtojë si më të vyerat e jetës së tij. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ Mario tregon emocionet që e përfshinë teksa shkeli në “Pallatin e Kongreseve” dhe dëgjoi njerëzit të cilët shpërthyen menjëherë në duartrokitje.

“Nuk do ta harroj kurrë këtë moment. Isha kaq i emocionuar, gjunjët po më dridheshin dhe po përpiqesha të qëndroja në këmbë”,- shkruan Mario krahas videos.

Ai mori shumë komente në këtë video, por një nga më të bukurit ishte ai i Kim Kardashian e cila mesa duket është surprizuar nga kjo pritje dhe i thotë që e ka merituar.

thgba.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0098910331726074