INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vapë e madhe! Françeska e Big Brother “çmend” turistët, del NUDO në ballkon [FOTO]

Vapë e madhe! Françeska e Big Brother “çmend” turistët, del NUDO në ballkon [FOTO]

Publikuar më: 20:28 06-07-2018

Françeska Jaçe është një ndër vajzat më seksi në shoëbizin shqiptar, asetet e saj janë komentuar gjerësisht dhe shkak për këtë janë bërë fotot “hot” që ajo poston në rrjetet sociale. E kemi të vështirë të gjejmë një foto të Françeskës ku nuk ka “doza” sensualiteti pasi postimet e saj në rrjetet sociale janë njëri më provokativ se tjetri.

Por ditën e sotme ajo ka “djegur” Instagramin, duke publikuar një fotografi ku shihet pa të brendshme, e mbështjellë me peshqir. Ndërsa pozon në një ballkon me në sfond detin, Jaçe zbulon një pjesë nga gjoksi i saj. Me një trup për t’u pasur zili, Françeska, nuk i kursen provokimet nëpërmjet fotove.

kac.png

Article Logic
Execution time: 0.0034539699554443
array(1) { ["section"]=> string(82) "vape-e-madhe-franceska-e-big-brother-cmend-turistet-del-nudo-ne-ballkon-foto-64082" }