INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Enca dhe Françeska Jaçe shkëmbejnë puthje lezbike në festën e ditëlindjes [FOTO]

Enca dhe Françeska Jaçe shkëmbejnë puthje lezbike në festën e ditëlindjes [FOTO]

Publikuar më: 15:48 28-12-2017

Ndër të ftuarat e mbrëmjes së kaluar në ditëlindjen e Françeska Jaçes ishte edhe mieksha e saj, Enca.

Këngëtarja dhe modelja janë argëtuar shumë, veçanërisht në shoqërinë e njëra-tjetrës duke shkëmbyer edhe puthje në buzë. Një detaj ky që kurrsesi nuk mund t’i shpëtonte vëmëndjes. 

26105551_1690325507749131_657658221_n-540x470.png

26176868_1690324131082602_718591841_n.png

Article Logic
Execution time: 0.0076889991760254