INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur Kim.K dhe Jennifer Lopez bëhen bashkë, shikoni si argëtohen [FOTO]

Kur Kim.K dhe Jennifer Lopez bëhen bashkë, shikoni si argëtohen [FOTO]

Publikuar më: 16:21 28-12-2017

Ato që të dyja na treguan se janë shpirti i festave.

Jennifer Lopez ka mbledhur mbrëmjen e kaluar miqtë  e saj dhe 100  personazhe vip, në shtëpinnë në New York.  Ndër të ftuarat kanë qenë edhe Kim dhe Kourtney Kardashian e mamaja e tyre Kris Jenner. 37 vjeçarja Kim është kujdesur ta dokumentonte çdo moment në Snapchatin e saj teksa shijonin Taco në shtëpinë e Lopez. 

479B274D00000578-5217229-image-a-29_1514446085721.jpg

479B260F00000578-5217229-image-a-28_1514446079506_1.jpg

479B1D9C00000578-0-image-a-15_1514445397068_1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035309791564941