INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kim Kardashian surprizon këtë Halloween, shndërrohet në.... [VIDEO]

Kim Kardashian surprizon këtë Halloween, shndërrohet në.... [VIDEO]

Publikuar më: 10:52 30-10-2017

Jemi në periudhën e Halloween dhe kudo në botë njerëzit shkrijnë imagjinatën e tyre në kostumin që zgjedhin të mbajnë gjatë kësaj feste.

Disa tentojnë të duken të frikshëm ndërsa disa të tjerë të duken si këngëtari, aktori apo personazhi i njohur që pëlqejnë. Madje kjo e fundit është kthyer në një tendencë mes vipave. Edhe Kim.K  mbrëmë i surprizoi të gjithë teksa postoi një video ku tregohej e shdërruar si fillim në këngëtaren e ndjerë Aalyah ndërsa më pas si Madonna. Por sigurisht nuk  mund të mungonte edhe parteri i kësaj të fundit  me të cilin vite më parë ka patur një romancë, mbreti i pop-it Michael Jackson. Në rolin e këtij të fundit ishte motra e Kim, Kourtney e cila kishte ngjashmëri të frikshme me yllin e muzikës pop. /intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0084140300750732