INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk do ta besoni çfarë sakrifikoi Kim.K për të mos zbuluar këtë sekret të motrave të saj  [FOTO]

Nuk do ta besoni çfarë sakrifikoi Kim.K për të mos zbuluar këtë sekret të motrave të saj [FOTO]

Publikuar më: 22:45 18-11-2017

Klani Kardashian janë shembulli tipik se si është të rritesh mes shumë motrave.

Ndonjëherë ato janë mikeshat e tua më të mira, kurse herë të tjera mund të të “gërricin” edhe nervat. Por në fund do të të mbrojnë pavarësisht gjithçkaje. Kim K e ka provuar këtë ndërsa ka qenë e ftuar në “The Late Late Show”me James Cordon. E pyetur për thashethemet lidhur me shtatzaninë e Khloe dhe Kylie, ajo ka zgjedhur të mos përgjigjet dhe si ndëshkim i është dashur të pijë një smoothie me shije sardeleje. Ylli i reality show-t KUWTK, e ka përballuar “sakrificën”me sukses duke na vërtetuar se duhet shumë më tepër se kaq për të prishur lidhjen e fortë që ka me familjen./intv.al/ 

Kim_K_Smoothie.jpg

Kim_K_smoothie_2.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0045440196990967