INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe pse e ndarë, Françeska feston Shën Valentinin më hot  [FOTO]

Edhe pse e ndarë, Françeska feston Shën Valentinin më hot [FOTO]

Publikuar më: 16:14 14-02-2018

Pak ditë më parë u përhap lajmi se Françeska Jaçe u nda nga partneri me të cilin kishte kohë e lidhur.

Megjithatë kjo nuk e pengon aspak ish banoren e BB që të festojë Shën Valentinin, madje këtë herë po kalon Shën Valentinin më hot të kaluar ndonjëherë. Këtë na e tregon vetë Françeska me këtë foto e zhytur në një pishinë me trëndafila të kuq, krah së cilës shkruan: ‘My hot Valentine’. Kujtojmë që ajo prej pak ditësh ka udhëtuar drejt Punta Cana për disa ditë pushime bashkë me mikun dhe fotografin Juxhin Kurti. /intv.al/

drtutyiuyio.png

Article Logic
Execution time: 0.0094668865203857
array(1) { ["section"]=> string(67) "edhe-pse-e-ndare-franceska-feston-shen-valentinin-me-hot-foto-50321" }