INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MAT! Rihanna dhe Kanye West bëjnë 'XING', ndërsa Kim K me Khloe Kardashian. I shihni këtu ... [FOTO]

MAT! Rihanna dhe Kanye West bëjnë 'XING', ndërsa Kim K me Khloe Kardashian. I shihni këtu ... [FOTO]

Publikuar më: 23:35 02-07-2018

Si duket Rihanna “vdes” të vishet si ylli botëror, Kanye West. Kjo gjë ka ndodhur edhe më parë por në foton më poshtë shohim edhe një moment tjetër ku dyshja ka bërë xing. Vetëm një palë pantallona ushtarake bëjnë ndryshimin dhe të dy duken COOL dhe stil me bluzën e gjerë të veshur, shkruan intv.al

Rihanna dhe Kanye West

d0106f38-513c-4322-93dc-e6844f5ca4c9.jpg

Ju mbase nuk e dini por KARDASHIANS në dalje të ndryshme kanë bërë “xingje” shpesh herë. Edhe në këtë dalje Kim dhe Khloe kanë bërë ‘xing’ me fustanin që u pëlqye shume dhe më pas u bë trend por ajo çka ndryshon është vetëm ngjyra e fustanit. Sërish është Kim ajo që e ka veshur para këtë veshje. Ky ‘xing’ mes yjeve botërorë është prezantuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në IN Tv, siç mund t’i shihni edhe në foto./intv.al/

Khloe Kardashian dhe Kim Kardashian

1b1f4869-0663-4fbf-ba23-afadab77ad33.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034670829772949