INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një peshk dhe një cigare! Po tani çfarë do të bëjë Rashel Kolaneci? Zbulojeni këtu...[FOTO]

Një peshk dhe një cigare! Po tani çfarë do të bëjë Rashel Kolaneci? Zbulojeni këtu...[FOTO]

Publikuar më: 17:44 15-08-2018

Ndodh që në një moment të caktuar të jesh aq bosh sa që të përpiqesh të krijosh situata nga ato me të cilat vërtetë që mund të qeshësh me të madhe.

Një situatë të këtij lloji e ka krijuar edhe Rashel Kolaneci e cila në Instastory ka postuar një video ku shihet një peshk dhe në gojën e të cilit bukuroshja seksi ka vendosur një cigare të ndezur.

Ku i ka shkuar mendja dhe Rashelit! Epo “peshk duhanpirës” me siguri nuk kishit parë deri më sot./intv.al/

xth_w45.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035998821258545