INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Jooo! Era Istrefi postoi foton duke bërë SHQIPONJËN në finalen e Botërorit, por ky veprim i saj do ju habisë të gjithëve [FOTO]

Jooo! Era Istrefi postoi foton duke bërë SHQIPONJËN në finalen e Botërorit, por ky veprim i saj do ju habisë të gjithëve [FOTO]

Publikuar më: 20:15 15-07-2018

Çfarë ndodhi???

Performanca e sotme e këngës 'Live it up' nga Era Istrefi, Nicky Jam dhe Will Smith mori vëmendje nga e gjithë bota. Ata performuan në stadiumin Luzhniki pak minuta para se të fillonte ndeshja finale ndërmjet Francës dhe Kroacisë. Pasi u ngjit në arenë, Era menjëherë ndau emocionet e forta që përjetoi. 

Madje ajo publikoi një foto ku shfaqej e veshur në të verdhë dhe blu me ngjyrat e flamurit kosovar dhe simbolin e famshëm të shqiponjës. Ajo u tregoi të gjithëve se ia doli më së miri dhe se shqiponja tashmë është një simbol mjaft i njohur për të gjithëm por veprimi i saj i fundit na habiti të gjithëve. Ajo mbas disa minuave e fshiu foton dhe nuk dihet arsyeja, por me siguri do ketë marrë ndonjë 'urdhër' nga Sony ose Fifa. Asnjë arsye nuk dihet pse u mor ky veprim, por foton mund ta shihni këtu./intv.al/

deleted.png

Article Logic
Execution time: 0.0030078887939453