INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si Noizy? Ndoshta e keni mendjen te SHQIPONJA, por me siguri ju ka shpëtuar ky detaj te INSTAGRAMI i Erës [FOTO]

Si Noizy? Ndoshta e keni mendjen te SHQIPONJA, por me siguri ju ka shpëtuar ky detaj te INSTAGRAMI i Erës [FOTO]

Publikuar më: 20:41 15-07-2018

Megjithëse simboli i shqiponjës shkaktoi shumë probleme këtë botëror, Era Istrefi është kujdesur që atë ta shfaqë në finalen e turneut.

Këngëtarja kosovare me famë ndërkombëtare është shfaqur në tribunën e stadiumit Luzhniki, në kryeqytetin rus, e veshur verdhë e kaltër. Ajo ka shfrytëzuar rastin që ta bëjë edhe shqiponjën e famshme me duart e saj, një gjest që bëri krenarë të gjithë shqiptarët dhe tërhoqi shumë vëmendje.

Por nëse e keni patur mendjen te finalja, performanca e saj dhe te shqiponja, me siguri se keni vëmë re faktin që Era ka ndërruar “username-in” në Instagramin e saj, nga “strefie” siç e kishte në “eraistrefi”. Kujtojmë që para pak ditësh e ndërroi edhe Noizy.

Pse vallë?

livent.png

Article Logic
Execution time: 0.0037519931793213