INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sa sensuale! Luana nuk ndalet, shihni si do të duket në klipin e ri dhe ka një pyetje për të gjithë ju [VIDEO]

Sa sensuale! Luana nuk ndalet, shihni si do të duket në klipin e ri dhe ka një pyetje për të gjithë ju [VIDEO]

Publikuar më: 20:50 15-07-2018

Luana Vjollca vazhdon të shijojë suksesin që i dha bashkëpunimi me Bujar Qamilin. ‘Mi dhe flake mallit tim’, që u publikua më 8 qershor vazhdon të jetë një nga këngët më të dëgjuara të kësaj vere. Këtë e tregon edhe numri i madh i klikimeve në kanalin Youtube, me mbi 7 milionë klikime, por siç duket Lui nuk e ka ndërmend të ndalet.

Moderatorja bukuroshe ka publikuar një pjesë të shkurtër të klipit të saj të ri dhe duket me të vërtetë shumë sensuale. Luana ka pyetur fansat nëse duhet ta publikojë nesër apo ta shtyjë dhe sigurisht që fansat e saj mezi po presin.

A ta publikoj neser a ta shtyj edhe pak? Si thoni ju.. SOON ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Article Logic
Execution time: 0.0031590461730957