INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me siguri se keni vënë re! E keni parë tatuazhin e Luanës në vendin intim? Shikojeni këtu! [FOTO]

Me siguri se keni vënë re! E keni parë tatuazhin e Luanës në vendin intim? Shikojeni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 21:36 12-07-2018

Në gisht e kemi parë, por në vendin intim jo! 

Luana Vjollca ka nisur pushimet larg Shqipërisë në ishullin e bukur të Sardenjës. Ajo është mjaft aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshme që marrrin qindra komente e mijëra pëlqime. Bukuroshja ka publikuar edhe fotografi nga pushimet e saj, duke treguar se ky sezon veror e ka gjetur mjaft në formë.

Në një foto të fundit të postuar në “Instagram”, Luana shfaqet më e dobët dhe e palestruar se asnjëherë më parë, duke i lënë të gjithë pa fjalë me linjat e saj trupore. Moderatorja shfaqet e veshur me një palë bikini të vogla bardhë e zi mbi një jaht, teksa pozon duke i treguar të gjithëve trupin seksi dhe format bombastike.

Por ajo që vemë re është një tatuazh i vogël në pjesën intime që se kishim parë herë tjetër. Apo është nga ata që janë të përkohshëm vallë? Presim ndonjë foto tjetër nga Luana!

ascl.png

Article Logic
Execution time: 0.0032789707183838