INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca poston foton SEKSI me bikini të vogla, shihni ç'i thotë BOSS-ja e saj, Lori Hoxha [FOTO]

Luana Vjollca poston foton SEKSI me bikini të vogla, shihni ç'i thotë BOSS-ja e saj, Lori Hoxha [FOTO]

Publikuar më: 18:44 11-07-2018

Luana Vjollca është një ndër vajzat më seksi tëestradës shqiptare dhe tani po shijon pushimet e saj. Pas Mikonos, Vjollca ka zgjedhur te pushoje edhe ne Itali kete here. Ky sezon veror e ka gjetur Luanën mjaft në formë dhe shume aktive ne rrjete sociale.

Me postimet e fundit nuk ka 'çmendur' vetëm ndjekësit në Instagram, por edhe BOSS-en e saj, Lori Hoxhën. "Uff", shkruan ajo te fotoja e Vjollcës, duke e shoqëruar me disa emoji zjarri. Epo të drejtë ka Lori, Luana duket super seksi, po ju mendoni njëjtë?

d5ff13ef-469f-4586-b90f-38fb51fc8e7e.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069229602813721