INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po këtë gafë e keni vënë re? Ju mund t’i pëlqeni fotot e Lorit, por shihni çfarë thotë Sara për të, do të suprizoheni! [FOTO]

Po këtë gafë e keni vënë re? Ju mund t’i pëlqeni fotot e Lorit, por shihni çfarë thotë Sara për të, do të suprizoheni! [FOTO]

Publikuar më: 13:25 08-07-2018

Lori dhe Sara Hoxha janë dy nga vajzat e familjes Hoxha që janë një shembull i mirë në botën e showbizz-it për raportin e shkëlqyer dhe dashurinë që shfaqin në publik si motra që janë.

Nuk e shohim shpesh në ekranet televizive, por në rrjetet sociale Sara Hoxha është shumë aktive. Jo vetëm që është shumë aktive, por shpalos edhe sensin e lartë të humorit apo edhe ironisë, si në postimet e saj, ashtu edhe në komentet që i bën Ledionit apo motrës së saj Lorit.

Kjo e fundit është një nga vajzat më të ndjekura në Instagram, me mbi 700 mijë ndjekës ku merr shumë komente pozitive, por motra e Lori Hoxhës, Sara, i sheh me sy kritik fotot e saj dhe ia shpreh në sy atë që mendon. Këtë e ka treguar vetë Lori në një foto të publikuar në Instagram ku shkruan:

“Siç do thoshte Sara Hoxha në këtë rast “je shumë komercale”.

Fashionista publikon shpesh foto ku shfaqet pranë vitrinave të markave më të mëdha të modës dhe publikon foto të firmave të ndryshme e siç duket kjo është arsyeja pse Sara mendon ashtu. Ama Lori ka bërë një gabim të vogël në statusin e saj pasi e ka shkruajtur “komerciale” dhe jo “komerciale” e kjo gjë nuk u ka shpëtuar fansave.

sic do thoshte @sarahoxhaaa ne këtë rast “je shumë komercale” ?

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Article Logic
Execution time: 0.0071117877960205