INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Luana Vjollca e paska tatuazhin më të madh te zona intime dhe ju mund ta shihni tani! [FOTO]

Luana Vjollca e paska tatuazhin më të madh te zona intime dhe ju mund ta shihni tani! [FOTO]

Publikuar më: 15:46 13-07-2018

Epo shpesh herë stina e verës u zbulon shumë sekrete VIP-ave shqiptare...

Që Luana Vjollca kishte tatuazh në zonën intime këtë nuk e kemi ditur më parë dhe bikinit e vogla qëajo vesh jo vetëm që i nxjerrin në pah linjat e saj super seksi, por edhe tatuazhin e fshehtë. Herë herë në rrjete sociale apo TV, Luana ekspozon vetëm tatuazhet e saj, atë në krah dhe atë në gisht ku shihet simboli i shqiponjës.

Në foton e postuar së fundmi ajo shihet mjaft seksi dhe HOT, por këtë herë na zbuloi se tatuazhi i saj nuk është aq i vogël sa dukej te fotoja paraardhëse, ku e zbuloi për herë të parë. Hmm, ca mendoni se është, pasi sikur edhe 'zoom' t'i bësh fotos nuk duket ende./intv.al/

 

Class by @lareveche ☀️☀️☀️ #ad

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Article Logic
Execution time: 0.0046710968017578