INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pa prisni pak! Luana Vjollca dhe Ledri Vula do vijnë në një bashkëpunim? Ja detajet që na bënë të dyshojmë [FOTO]

Pa prisni pak! Luana Vjollca dhe Ledri Vula do vijnë në një bashkëpunim? Ja detajet që na bënë të dyshojmë [FOTO]

Publikuar më: 23:05 15-07-2018

Luana Vjollca dhe Ledri Vula, dyshja perfekte?!

Çudi mos ju duket, pasi edhe ideja e bashkepunimit të reperit shqiptar dhe Elvana Gjatës, fillimisht u prit si një shaka, por qe doli i vërtetë!

Luana tashmë na ka treguar se di mirë të na surprizojë, siç bëri me këngë, “Mi dhe force mallit tim” në bashkëpunim me Bujar Qamilin. Por mos ndoshta shumë shpejt mund të degjojmë Vjollcën dhe Vulën në një duet?!

Përveçse të dy kanë inicialet “LV”, duket se mund të na kenë dhënë një “sinjal”. Fillimisht ishte vetë Luana, ajo qe ë me anë të dy postimeve tregoi se mund të ishte një LUANESHË e vërtetë, ndërkohë Faton Shoshi këtë të diel ka zbuluar diçka interesante ku ka vendosur emoji e luanit për Ledrin. Hmm, po ju mendoni, a do këtë ndonjë mundësi bashkëpunimi?/intv.al/

fc7547cb-50d5-4e63-bfbe-66348ce8b256.jpg

0

a94d19a7-c9b3-471d-ab6d-ed2caecfdead.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0021519660949707