INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pse vallë? Pasi u përfol se është në lidhje me këngëtaren e njohur, shihni çfarë ka bërë Ledri për të, habit me veprimin e tij [FOTO]

Pse vallë? Pasi u përfol se është në lidhje me këngëtaren e njohur, shihni çfarë ka bërë Ledri për të, habit me veprimin e tij [FOTO]

Publikuar më: 21:49 13-07-2018

Ledri është një ndër reperat më të mirë shqiptarë, por edhe një nga djemtë më të preferuar nga femrat të cilave nuk u pëlqen vetëm muzika, por edhe pamja. Ai aktualisht po shijon këngët e tij të publikuara së fundmi, bashkëpunimet me Lyrical Son dhe atë me Elvana Gjatën.

Edhe pse kurrë nuk flet për jetën e tij private, shpesh vihet në qendër të diskutimeve për lidhjet me femrat dhe e fundit me të cilën është përfolur për një lidhje të mundshme është këngëtarja e njohur shqiptare Diona Fona të cilën ai e ka quajtur Princess Diana në një foto të publikuar para pak javësh, por edhe janë fotografuar në festa bashkë.

Ajo e uroi Ledrin për ditëlindje para pak ditësh, ndërkohë që Ledri ka publikua në Instagramin e tij këngën më të fundit të Dionës të titulluar “Veç fjalë” , por reperi e fshiu nga Instagrami për arsye të cilat nuk i dimë.

 

vectra.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00388503074646