INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bashkëpunim apo ndonjë gjë tjetër? Ledri shihet me reperen Tayna, kjo FOTO flet shumë

Bashkëpunim apo ndonjë gjë tjetër? Ledri shihet me reperen Tayna, kjo FOTO flet shumë

Publikuar më: 23:11 13-07-2018

Ledri ka pak ditë që ka publikuar këngën e tij të fundit në duet me Elvana Gjata dhe John Shahun, ndërkohë që tani ka dhënë sinjalet e para për një projekt të ri.

E imagjinoni dot sa bashkëpunim i bukur do ishte një këngës mes Ledrit dhe Taynës. Tani e njihni të gjithë reperen që shpërtheu me ‘Columbiana’ dhe vazhdoi më po të njejtin ritëm në këngën pasuese ‘Shqipe’. Mesa duket ajo do të vijë në një bashkëpunim me Ledrin ashtu siç është aluduar më parë dhe është konfirmuar në një farë mënyrë sot përmes një fotoje të dy artistëve me menaxherët respektivë.

Me siguri do jetë i suksesshëm!

rpca.png

Article Logic
Execution time: 0.0049898624420166