INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Rita Ora po qëndron 'indiferente' ndaj Era Istrefit, por shihni ç'thotë motra e saj, Elena për shqiptaren [FOTO]

Rita Ora po qëndron 'indiferente' ndaj Era Istrefit, por shihni ç'thotë motra e saj, Elena për shqiptaren [FOTO]

Publikuar më: 22:02 15-07-2018

Ishte Dua Lipa ajo që e uroi me gjithë zemër Era Istrefin për performancën e saj, por pse Rita rri 'indiferente'?
Rita Ora, Dua Lipa, dhe Bebe Rexha janë shqiptaret që po bëjnë namin me HIT-et dhe me koncertet e tyre. Por së fundmi edhe Era Istrefi i tregoi botës se ka një tjetër shqiptare që duhet dëgjuar dhe ndjekur ngado.

Nuk kishte emocion më të madh për të gjithë shqiptarët të shihinin Era Istrefin teksa performonte. Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi performoi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam në finalen e Kupës së Botës. Ajo mori shumë pëlqime dhe komente pozitive, ndër shumë personave u dallua edhe komenti i Dua Lipës, e cila ka komentuar jo vetëm një herë, por 3 herë në foto duke i thënë: Bravo Era!

36695906_2058dasdasda46650078222_4188307190567665664_n.jpg

Por ndërkohë që prisnim edhe një koment nga Bebe e Rita, vjen një koment nga motra e Ritës, Elena. Ajo e quan të mahnitshme performancën e Erës dhe shihet mjaft e lumtur për suksesin e këngëtares./intv.al/

233cfa4f-653c-4cf3-afec-fdbebe919b2f.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033919811248779