INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Moderatorja që zëvendësoi Marinën tha ''mos më krahasoni më të'', por Olti Curri e kap ''MAT'' duke ''e kopjuar'' [FOTO]

Moderatorja që zëvendësoi Marinën tha ''mos më krahasoni më të'', por Olti Curri e kap ''MAT'' duke ''e kopjuar'' [FOTO]

Publikuar më: 20:06 15-07-2018

Ajo është ndër moderatoret më të reja në botën e televizionit. Bëhet fjalë për bukuroshen Fjoralba Ponari e cila prej pak javësh moderon krah Ed Manushit, “Top Arenën”. Pasi u bë pjesë e Top Channel, moderatorja u përfol shumë në rrjetet sociale dhe si vajza që i zuri vendin Marina Vjollcës, por ajo u shpreh në media se nuk i pëlqen ta krahasojnë me të. Siç duket kjo deklaratë s’i ka pëlqyer Olti Currit pasi ai ka gjetur një foto ku moderatorja ka veshur të njëjtin fustan që ka veshur Marina më parë dhe shkruan: Po ç'ke qe vesh fustanin njesoj kur nuk do qe te te krahasojne me Marinen...?!

Epo Oltit nuk i shpëtojnë kurrë këto detaje!

ldsa.png

Article Logic
Execution time: 0.003244161605835